Ubytování v Jizerských horách

Penzion Roubenka nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v malém městečku Desná.

Penzion je umístěn na jižním svahu na velmi klidném a dobře přístupném místě cca 750 m od centra Desné. Ubytování poskytujeme ve dvou bytových jednotkách (apartmánech), které mají každý svůj vlastní vchod. Apartmány je možné pronajmout jednotlivě, anebo jako celek.

Větší apartmán – 6-lůžek + 2 přistýlky

2 dvoulůžkové ložnice, 1 dvoulůžková ložnice + 2 přistýlky, obývací pokoj s TV, SAT, rádiem a DVD přehrávačem, kuchyňský kout se základním vybavením, sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a myčkou nádobí, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC.

Náhled
Náhled
Náhled

Menší apartmán – 4 lůžka

2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s TV, SAT, rádiem a DVD přehrávačem, kuchyňský kout se základním vybavením, sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Zastřešená terasa.

U domu je oplocená zahrada s venkovním kruhovým bazénem, trampolínou a houpačkou pro děti. Pro večerní posezení u ohně máme altán s ohništěm a grilem na dřevěné uhlí. K dispozici je úschovna na kola nebo na lyže. Parkování je možné přímo u domu.

Prožijte dovolenou na horách s Vašimi dětmi v krásném a čistém prostředí Jizerských hor. Jizerské hory nabízí množství letního i zimního vyžití pro děti i dospělé se všemi službami pro lyžaře i cyklisty.

Náhled
Náhled
Náhled

Kontaktujte nás

Tento web je hostován u Hosting BlueBoard. Hostujte zde i Váš web.
Doporučuji: Radmila Pátíková - nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay